Taavi Palk

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses. Seoses sellega on aastast aastasse muutunud keerukamaks ka palgaarvestuses kasutatav tarkvara. Taavi Tarkvara on käinud kaasas kõigi viimaste aastate uuendustega palgaarvestuses ja oma eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele tarkvara, mis suudaks automaatselt hallata kogu töötasude arvestamise keerulist valdkonda.

Taavi Palk on Eestis enimkasutatav palgaprogramm , mis on saavutanud suure populaarsuse just tänu oma laialdastele võimalustele ja heale kasutajatoele.

Taavi Palga abil on võimalik 100% 'liselt automatiseerida kõik firma palgaarvestusega seonduv - midagi ei tule käsitsi juurde sisestada ega korrigeerida. Kui Teie firmas ilmneb programmi kasutuselevõtul vajadus tarkvara täiendamise järele, teeme seda arendustasulepingu raames. Programm sisaldab üle 350 erineva väljundvormi, s.h. statistikaametile esitatavad aruanded. Programm on integreeritud enamuse Eestis kasutatavate raamatupidamisprogrammidega .

Taavi Palk on integreeritud TAAVI PERSONAL programmiga, millest kantakse palgaprogrammi uued töötajad, puhkused, ajutine töövõimetus ja tööajatabeli andmed.

Taavi Palk on integreeritud TAAVI TÖÖAEG programmiga, millest kantakse palgaprogrammi tööajatabelite koondandmed kuu lõpus, näiteks tööaeg, ületunnid, öötunnid.

Seega on võimalik kasutades Taavi Palk , Taavi Personal ja Taavi Tööaeg programme, luua ettevõttes integreeritud süsteem töötajatega seotud info haldamiseks alates töölepingute koostamisest kuni tööajatabelite alusel töötasu arvestamiseni.

Hetkel kasutab programmi üle 1330 ettevõtte. Laialdane kliendibaas on programmi töökindluse ja funktsioonide paljususe garantiiks.

Taavi Palk koostab kõik maksuaruanded automaatselt , sh. elektrooniline fail maksuametile koos kõikide lisadega.

Oleme sisse viinud TAAVI PALK programmi täiendused, mis võimaldavad e-maksuameti keskkonda laadida TSD deklaratsiooni uues 2015.aastal krehtima hakanud formaadis .xml failina.

Täpsemat infot Taavi Palk programmi kohta leiate meie kodulehelt.

Lisainformatsiooni TAAVI PALK programmi ja meie teiste programmide kohta saab meie kodulehelt www.taavi.ee ja emaili aadressiltЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või telefonilt 6 800 855.

Olete alati oodatud!