TAAVI Majandustarkvara

Üle 20 aastane ajalugu

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba üle 20 aasta, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1500. Tarkvara on mõeldud igasuguses suuruses ettevõtetele nii väikestele, suurtele kui ka keskmistele.

Laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi

Kõige paremini iseloomustab TAAVI mooduleid lause "laialdane ja paindlik funktsionaalsus". Kuna tarkvara arendatakse Eestis, siis on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad, kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul.

Suurt tähelepanu pöörame me oma toodete kasutajatoele. Meie suurte kogemustega konsultandid abistavad kasutajaid telefoni, emaili ja interneti vahendusel. See võimaldab konsultandil teenindada Klienti oma töölaua tagant lahkumata, mis teeb Kliendi jaoks abi saamise väga kiireks ja kvaliteetseks, kuna konsultant näeb Kliendi ekraanipilti oma tööarvutist. Vajadusel võib konsultandi ka kohale kutsuda.

Meie tuntuim toode – TAAVI PALK – on oma suure populaarsuse saavutanud just tänu oma suurele funktsionaalsusele, heale klienditoele ja integreeritavusele teiste majandustarkvaradega.

Oleme sisse viinud TAAVI PALK programmi täiendused, mis võimaldavad e-maksuameti keskkonda laadida TSD deklaratsiooni uues 2015.aastal krehtima hakanud formaadis .xml failina.

Suur hulk põhjalikke aruandeid

TAAVI Majandustarkvara sisaldab kokku üle 1500 erinevat aruannet, mida saab edasiseks töötluseks eksportida exceli, wordi või rtf formaadis faili. Soovi korral on meie kasutajatel võimalik tellida spetsiaalselt nende jaoks kujundatud aruandeid või ise aruandeid juurde koostada.

Kaasaegne tarkvara

TAAVI Majandustarkvara käib pidevalt ajaga kaasas, näiteks on võimalik programmist saata arveid ja palgalipikuid emailiga PDF formaadis või kasutada tarkvara kaugtöökohana üle interneti. Programmimoodulite vahel on võimalik sisse seada automaatne andmevahetus kasutades XML protokolli või x-tee liidest. Andmemahukate lahenduste jaoks kasutame oma rakendustes klient-server tehnoloogiat.

Iseseisvalt töötavad, vajadusel integreeritavad moodulid

TAAVI Majandustarkvara koosneb 11 moodulist, mis on omavahel integreeritud, kuid võivad töötada ka iseseisvalt:

finantsarvestus, sh. ostu ja müügiarved, kassa, pank, reskontrod

kaupade jae- ja hulgimüük, tootmine, komplekteerimine

töötasu arvestus, maksuaruandlus

töötajate info haldamine, saamata puhkusepäevade arvestus, töölepingu ja lisade trükk

tööajatabelite koostamine

põhivarade arvestus

eelarve koostamine ja täitmise jälgimine

suhted potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega

lisamoodul kohtutäiturite töö lihtsustamiseks

lisamoodul reisibüroodele

lisamoodul laenudega tegelevatele firmadele

 

Lisainformatsioon www.taavi.ee ja emaili aadressiltЭтот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. või telefonilt 6 800 855.

Lae alla TAAVI demo...

Olete alati oodatud!